Hybrydowe paznokcie

Hybrydowe paznokcie cieszą się ogromną popularnością w ostatnim czasie. Jest to trwały sposób na który decydują się kobiety aby stać się właścicielkami pięknych paznokci i intensywnego koloru.
Paznokcie hybrydowe możemy wykonać w salonie kosmetycznym lub w domu kupując do tego kompleksowy zestaw do zrobienia hybrydowych paznokci.

W sklepach mamy już obecnie szeroki wybór lamp do utwardzania lakieru oraz duży wybór kolorów lakierów hybrydowych, baz podkładowych, patyczków, polerek oraz gotowych produktów do zdjęcia lakieru. Możemy samodzielnie zakupić mały zestaw startowy i aplikować go w domu krok po kroku, nie jest to trudne, tylko wymaga od nas troszkę cierpliwości i zapoznania się z instrukcją obsługi która jest w każdym zestawie i warto ją przeczytać przed rozpoczęciem pracy.

Paznokcie hybrydowe to marzenie każdej kobiety która chce mieć ładne i zadbane dłonie każdego dnia. Bardzo prosto można je zrobić w domu samemu. Gdy mamy zakupiony zestaw do tworzenia paznokci hybrydowych na początku powinniśmy nadać kształt naszym płytkom paznokci za pomocą pilnika.

Kolejnym krokiem jest matowienie płytek paznokci blokiem polerskim który jest w
zestawie. Pyłek który powstanie na płytce po matowieniu blokiem polerskim usuwamy szczoteczką do tego przeznaczoną. Wszystkie paznokcie potem oczyszczamy specjalnym płynem aby zostały właściwie przygotowane do nałożenia warstwy lakieru.

Kiedy nasze paznokcie mają piękny kształt i są czyste nakładamy cieniutką pierwszą warstwę lakieru hybrydowego tzw. „twardą bazę”i utwardzamy pod lampą płytki paznokci w czasie od czterdziestu sekund do dwóch minut, w zależności od mocy naszej lampy.

Gdy nasze paznokcie zostały utwardzone po pierwszej aplikacji lampą nakładamy kolorowy lakier hybrydowy na płytki paznokci. Wykonujemy ten proces dokładnie i starannie aby kolor lakieru równomiernie pokrył nam płytki paznokci i ponownie utwardzamy pod lampą na czas określony przez producenta w zestawie.

Kiedy lakier hybrydowy kolorowy wyschnął i chcemy aby nasze paznokcie były trwałe i utrzymywały się co najmniej trzy tygodnie aplikujemy drugą warstwę wybranego przez nas lakieru hybrydowego na paznokcie i powtarzamy tą samą czynność utwardzając je pod lampą do 2 minut maksymalnie.

Aby zapewnić paznokciom połysk na koniec naszej pracy nakładamy specjalny preparat który dołączony jest w zestawie. W ten sposób zrobiliśmy samodzielnie przepiękne paznokcie hybrydowe i aby zakończyć profesjonalnie zabieg nie możemy zapomnieć o delikatnej warstwie oliwki na skórki wokół paznokci które będą nawilżone i pięknie wyglądały z połyskującym hybrydowym lakierem.

Technika i aplikacja lakieru hybrydowego wraz z gotowym zestawem to wspaniała przygoda z rozpoczęciem nauki o malowaniu paznokci hybrydowych oraz zdobieniu ich.
Pamiętajmy że, na kolorowe paznokcie hybrydowe możemy aplikować małe wzory, upiększać je i sprawić, że poczujemy się doskonale mając trwałe hybrydy na paznokciach niczym wykonane przez profesjonalistów w salonie kosmetycznym. Wszystko zależy od naszej inwencji twórczej i kreatywności.

Dodaj komentarz